کد خبر: 10882تاریخ انتشار : ۲۳:۱۸:۴۷ - پنج شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴

جزئیات برگزاری نشست خانه احزاب از زبان دبیر کل حزب اسلامی کار

امروز پنجشنبه ۲۱ خرداد ماه مجمع عمومی فوق العاده خانه احزاب بعد از تنفس دو هفته ای به کار خود ادامه داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حزب اسلامی کار کمالی اظهار داشت: در این نشست که به ریاست تغییرات اساس نامه به شرح ذیل مورد تصویب مجمع عمومی قرار گرفت. وی در ادامه گفت: […]

امروز پنجشنبه ۲۱ خرداد ماه مجمع عمومی فوق العاده خانه احزاب بعد از تنفس دو هفته ای به کار خود ادامه داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حزب اسلامی کار کمالی اظهار داشت: در این نشست که به ریاست تغییرات اساس نامه به شرح ذیل مورد تصویب مجمع عمومی قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: انتخابات خانه احزاب به منظور ادامه حضور اقلیت ها که در مقطع فعلی اصولگرایان را شامل می شود به صورت فراکسیونی برگزار شده و هر فراکسیون به صورت خود اظهاری احزاب نسبت به انتخاب نفرات برگزیده خود اقدام و کاندیداهای خود را برای انتخاب نهایی به مجمع عمومی معرفی خواهند کرد.

وزیر کار دولت های سازندگی و اصلاحات در ادامه گفت: برگزاری نشست عادی بعد از ظهر روز پنجشنبه به دلیل اعلام مخالفت تلویحی نمایندگان وزارت کشور و برخی از احزابی که برای ادامه نشست باقی نمانده و صحنه را ترک کردند به بعد از ماه مبارک رمضان موکول گردید.

هیئت رئیسه مجمع عمومی فوق العاده با رای اعضای حاضر در جلسه که در زمان رای گیری هفتاد حزب و گروه را شامل می شد به عهده هیئت رئیسه نشست فوق العاده واگذار شد.